605 649 591
infolinia

Dlaczego wybrać kredyt z moją pomocą?

Swoją "przygodę" z kredytami rozpoczęłam w 2006 roku. Nie sądziłam wówczas, że usługi związane z  kredytami staną się moją drogą zawodową na wiele lat. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku "Bankowość i finanse". Do tej pory chętnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez systematyczny udział w szkoleniach branżowych. Spotykając się z potencjalnymi klientami, rozmawiam o ich oczekiwaniach i potrzebach. Każdego klienta traktuję indywidualnie: przygotowuję najlepsze propozycje kredytowe, spośród ofert wielu banków. Uczciwie informuję klienta o wszystkich "haczykach" i "pułapkach" oraz plusach i minusach każdej oferty. Działam elastycznie, jestem w ciągłym kontakcie z klientem. Sprawdzam zdolność kredytową, przygotowuję optymalne rozwiązania, pomagam wypełnić wymagane dokumenty i sfinalizować podpisanie umowy z bankiem. Świadczone przeze mnie usługi są całkowicie bezpłatne. Współpracuję z biurami nieruchomości, firmami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami, notariuszami i tłumaczami przysięgłymi, co w branży kredytowej jest niewątpliwym atutem. Jestem do dyspozycji klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 22.00. Również odległość nie jest dla mnie przeszkodą: z pozytywnym rezultatem obsługuję klientów z całej Polski.
To, z czego jestem bardzo dumna, to nie tylko fakt, że wracają do mnie dotychczasowi klienci, ale również to, że polecają mnie swoim znajomym.  
Zapraszam do kontaktu
Joanna Bednarz

zadowolony klient to mój priorytet

Każdego klienta traktuję indywidualnie
Jestem do dyspozycji klienta 
od poniedziałku do piątku 
w godzinach 7.00 – 22.00.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kredytami zajmuję się od 2006 roku. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Bankowość i finanse”. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez systematyczny udział w szkoleniach branżowych.

POMAGAM PRZY DOKUMENTACH

Sprawdzam zdolność kredytową, przygotowuję optymalne rozwiązania, pomagam wypełnić wymagane dokumenty i sfinalizować podpisanie umowy z bankiem

ZAPROPONUJĘ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Przygotowuję najlepsze propozycje kredytowe, spośród ofert wielu banków. Uczciwie informuję klienta o wszystkich „haczykach” i „pułapkach” oraz plusach i minusach każdej oferty.