rzetelność i skuteczność, bo Klient zawsze jest na pierwszym miejscu

Dlaczego wybrać Centrum Biznesowo Finansowe?

Zadowolony klient to mój priorytet

Wiedza i doświadczenie

Pomagam przy dokumentach

Zaproponuję najlepsze rozwiązania

Swoją „przygodę” z kredytami rozpoczęłam w 2006 roku. Nie sądziłam wówczas, że usługi związane z  kredytami staną się moją drogą zawodową na wiele lat.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Bankowość i finanse”. Do tej pory chętnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez systematyczny udział w szkoleniach branżowych.

Spotykając się z potencjalnymi klientami, rozmawiam o ich oczekiwaniach i potrzebach. Każdego klienta traktuję indywidualnie: przygotowuję najlepsze propozycje kredytowe, spośród ofert wielu banków. Uczciwie informuję klienta o wszystkich „haczykach” i „pułapkach” oraz plusach i minusach każdej oferty.

Działam elastycznie, jestem w ciągłym kontakcie z klientem. Sprawdzam zdolność kredytową, przygotowuję optymalne rozwiązania, pomagam wypełnić wymagane dokumenty i sfinalizować podpisanie umowy z bankiem.

Świadczone przeze mnie usługi są całkowicie bezpłatne.

Współpracuję z biurami nieruchomości, firmami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami, notariuszami i tłumaczami przysięgłymi, co w branży kredytowej jest niewątpliwym atutem.

Jestem do dyspozycji klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 22.00. Również odległość nie jest dla mnie przeszkodą: z pozytywnym rezultatem obsługuję klientów z całej Polski.

To, z czego jestem bardzo dumna, to nie tylko fakt, że wracają do mnie dotychczasowi klienci, ale również to, że polecają mnie swoim znajomym.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Bednarz