rzetelność i skuteczność, bo Klient zawsze jest na pierwszym miejscu

Opinie klientów

Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do wystawiania opinii na temat współpracy z nami.


Ekspert ! — Mariusz 2021-12-19 13:10

Profesjonalizm i ogromne doświadczenie – te słowa najprościej oceniają współpracę z Panią Joanną. Osoba rzetelna, prawdomówna, konkretna, działająca szybko i efektywnie – jako klient masz podane „jak na tacy”: jak możesz postępować, na co powinieneś zwrócić uwagę, co masz przygotować, a co zostanie przygotowane przez Joannę (a jest tego sporo). Każdy przypadek kredytobiorcy jest inny – jestem przekonany, iż po współpracy z Joanną docenisz ile zyskałeś/aś czasu, zaoszczędziłeś nerwów, dowiedziałeś się o wielu aspektach kredytu o których nie miałeś pojęcia.


Dziękujemy — Mateusz i Jowita 2021-12-08 12:04

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wniosku i profesjonalizm. Od początku do końca mieliśmy poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest w dobrych rękach. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyjaśnienia i wnikliwość, która zaowocowała bezproblemową i szybką decyzją o udzieleniu kredytu. Dzisiaj będzie przekazanie pierwszej transzy. Raz jeszcze dziękujemy!


POLECAM — Konrad 2021-07-12 19:54

Do Pani Joanny trafiliśmy z polecenia znajomych i z czystym sumieniem będziemy polecać dalej. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta a przede wszystkim z ogromną cierpliwością wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność.


Serdecznie polecam — Diana2019-10-21 22:37

Moja sytuacja była trudna, sama nie wierzyłam że dostanę kredyt, jednak dzięki Pani Joannie decyzja była pozytywna. Pani Joanna to konkretna osoba, życzliwa, bardzo pomocna, cierpliwa. Z racji, że to był mój pierwszy kredyt miałam dużo pytań, a Pani Joanna odpisywała mi nawet poza godzinami pracy. Plusem jest to, że do momentu pozytywnej decyzji Pani Joanna wszystko załatwia, a w razie potrzeby spotkania godziny dostosowuje do klienta, więc jest to także oszczędność czasu. Polecam! 8)
Diana


Gorąco polecam — Honorata inglit 2018-05-24 11:51

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą w tym co robi. Potrafi wiele zdziałać. Jeżeli ktoś ma jakiś problem z wzięciem kredytu to gorąco polecam Panią Joannę, na pewno pomoże. Bardzo dziękuję za pomoc Pani Joanno.


Polecamy — Agata i Krzysiek 2017-12-04 21:08

Z czystym sercem polecamy panią Asie. Jest bardzo kompetentna i żadna sytuacja nie jest jej straszna. Prowadziła naszą sprawę od samego początku do końca, wszystkiego przypilnowała i od razu nas informowała o wszelkich postępach kredytu. Doświadczenie zawodowe pozwala p. Asi w bardzo szybki dobór banku do sytuacji klienta. POLECAMY WSZYSTKIM KTÓRZY STARAJĄ SIĘ O KREDYT :-)


POLECAMY — Aneta i Emil 2017-10-25 16:07

My bylismy z tych trudnych spraw ale jak sie okazalo nie dla Pani Asi. To osoba kompetentna ktora ma duze doswiadczenie i wiedze Dba o interesy klienta i jest z nim w stalym kontakcie. Dziekujemy Pani Asiu


DORADCA NA WAGĘ ZŁOTA — Julita2017-09-18 20:11

Pani Joanno bardzo dziękuję za miłą,szybką i profesjonalną pomoc przy uzyskaniu kredytu.
Wszystkim, którzy planują wziąć kredyt ZDECYDOWANIE POLECAM współpracę z Panią Joanną


POLECAMY!!!!!!! ! — Justyna i Szymon 2015-07-06 19:57

PANI JOASIA WYKAZAŁA SIĘ PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO KLIENTA. HASŁA REKLAMOWE WIDNIEJĄCE NA CZOŁÓWCE STRONY INTERNETOWEJ „RZETELNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ” SA W 100% PRAWDZIWE I GODNE POLECENIA. Z CZYSTYM SUMIENIEM ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z JEJ USŁUG….DZIĘKU JEMY SERDECZNIE….!


Podziękowanie z współpracę — Beata 2015-06-22 11:56

Pomoc Pani Joasi w uzyskaniu kredytu jest nieoceniona – bardzo polecam współpracę z Panią Joasią. Jeszcze raz bardzo dziękuję


Gorąco polecamy — Magda i Sławek 2013-10-08 16:39

Określić współpracę z Panią Asią wykorzystując jedynie 1000 znaków? To zdecydowanie niemożliwe:) Niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Fachowe doradztwo, wiedza, kompetencja. Nigdy nie przypuszczaliśm y, że wszystkie formalności związane z kredytem można załatwić w tak krótkim czasie. Usługi Pani Joanny jak najbardziej godne polecenia!!!


podziekowania — barcik 2013-09-20 20:22

Pani Joaska to najlepszy doradca jakiego znam, krotko i konkternie bez niepotrzebnego bicia piany. Polecam serdecznie kazdemu golodupcowi ktrory chce dac zarobic zydom w bankach.


POLECAMY — Sylwia i Kamil 2013-07-31 14:45

Pani Joasia jest GODNA POLECENIA jak nikt inny! Patrząc na nasza historię uważamy, że nie ma dla Pani Asi „rzeczy niemożliwych”. Przed Nią pomagało nam kilku Doradców lecz wszystko kończyło się w połowie drogi, gdyż byliśmy”ciężkim przypadkiem”. Jesteśmy już po wszystkim, co zawdzięczamy szybkiemu i profesjonalnemu działaniu Pani Asi. Zawsze byliśmy informowani na bieżąco i zawsze mogliśmy liczyć na pomoc w każdej z zaistniałych sytuacji(a lekko nie było…)

DZIĘKUJEMY!


POLECAM — Agnieszka 2013-03-18 11:40

Indywidualne,pr ofesjonalne podejście do klienta.Kredyt był załatwiony szybko bez problemów.Lepsz ej osoby niż Pani Joasia nie znajdziecie.God na polecenia.


profesjonalistk a — Sławek 2013-03-18 11:34

Najlepsza w każdym calu,mówi konkretnie co i jak nie owijając w bawełnę.Szybko załatwiony kredyt i nawet teraz kiedy dzwonie służy radą. na-pewno skorzystam jeszcze z jej usług i polecam wszystkim.


Pomoc — Jan2013-01-23 15:07

Pani Joanno dzięjuę za pomoc. Choć nie wziełam ostatecznie kredytu bardzo dizękuje za wskazówki.


Polecamy — Marta i Jacek 2012-12-08 21:24

Profesjonalna obsługa kredytowa ze strony Pani Joasi jest godna polecenia. Pomimo, że kredyt w złotówkach został już wybrany, w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na kredyt w euro. Pani Joasia, nie robiąc problemów, zaproponowała nam w krótkim czasie atrakcyjną ofertę kredytu. Jeśli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na wizyty w bankach oraz wypełnianie formularzy, a w zamian dostać profesjonalna obsługę, polecamy Panią Joasię Bednarz.


Justyna Markiewicz — Justyna 2012-12-04 07:56

Profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa,wiedza i doświadczenie to tylko niektóre atuty Pani Asi.Pomogła nam w zdobyciu kredytu hipotecznego sprawa była załatwiona bardzo szybko-bezproblemowo.
Centrum Biznesowo-Finan sowe Joanny Bednarz jest godne polecenia.


Konkretna — Marzena 2012-12-03 11:46

Pani Joanna na pewno pomoże w uzyskaniu kredytu. Jest to osoba bardzo konkretna, jak mówi to tak jest. Polecam. Dzuiękuje pani Joanno!


Współpraca z Panią Joanną — SartMedia 2012-11-20 09:30

Z Panią Joasią współpracujemy od wielu lat. Profesjonalne doradztwo, wiedza i doświadczenie to tylko niektóre cechy, które wzbudziły nasze zaufanie. Szczerze polecamy współpracę z Centrum Biznesowo-Finan sowym.

20 Responses to Opinie klientów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *